آیفون 7 بزودی معرفی می شود و به تمام این شایعات پایان می دهد اما تاکنون اخبار و شایعات زیادی در این خصوص منتشر شده است در حال حاضر تصاویر جدیدی منتشر شده است که دکمه سایلنت این دستگاه را نشان می دهد. با توجه به این که این دکمه مشکی رنگ است تقریبا وجود رنگ ( Space Black ) در آیفون 7 را تایید می کند. همچنین اطلاعاتی منتشر شده است که مقاومت آیفون جدید در برابر نفوذ آب را توضیح می دهد. در ادامه با اپل لند همراه باشید.

عکس منتشر شده از کلید سایلنت مشکی رنگ در آیفون 7 

طبق شایعات و اخباری که تا کنون در مورد آیفون 7 منتشر شده است احتمالا آیفون جدید در رنگ های مشکی و آبی نیز تولید می شود حال بر اساس تصاویر جدیدی که منتشر شده است تقریبا وجود رنگ مشکی ( Space Black ) تایید می شود هر چند که تا زمان رونمایی رسمی از اپل احتمال تغییر و تحول وجود دارد اما با فرض اینکه تصاویر منتشر شده واقعی باشند این اولین تصاویر از آیفون مشکی رنگ است.
خبر بعدی از شرکت Foxconn  بدست آمده است. در تصویری که منتشر شده شاهد اطلاعات کاملی در مورد محصول آتی اپل هستیم. این تصویر توضیحاتی در خصوص وجود رنگ مشکی ( Pure Black ) می دهد البته شاهد رنگ طلایی و رز گلد نیز هستیم.

این منبع اعلام کرده است که آیفون 7 مقاوم تر از آیفون 6S  می باشد و از طراحی نیمه ضد آب بهره می برد. اما این مقاومت به اندازه ای نیست که استاندارد IP68  را داشته باشد. این به این معناست که از آیفون 7 نمی توان در زیر آب استفاده کرد و این مقاومت در برابر آب در حدی نیست که بتوان آیفون را به زیر آب برد. با وجود شایعات فعلی اخبار گذشته تقریبا تایید شده اند و همه ی اخبار بر این تاکید دارند که جک 3.5 میلیمتری هدفون حذف شده است و دکمه فیزیکی هوم نیز جایش را به دکمه دیجیتالی داده است. اگر شایعات منتشر شده درست باشند آیفون 7 محصول شگفت انگیزی خواهد بود. با بخش News  اپل لند همراه باشید.