اپل واچ نسل دو – حس لذت بخش یک ساعت حرفه ای و همه کاره

ساعتی کاملا ضدآب مقاومت در برابر نفوذ آب تا 50 متر به همراه GPS، پردازنده دوهسته ای جدید با سرعتی فوق العاده، صفحه نمایش شفاف با روشنایی دوبرابر نسبت به نمایشگر نسل یک، یک ساعت هوشمند تکامل یافته به همراه تمام ویژگی هایی که به شما برای ورزش کردن و فعالیت های روزانه کمک می کند. 

 

ساعت هوشمند سری 2 اپل با استفاده از GPS به شما این امکان را می دهد که بدون همراه داشتن آیفون، از ساعت هوشمند خود استفاده کنید. شما به همراه اپل واچ سری 2 می توانید از امکانات ورزشی فوق العاده ای بهره مند شوید- می توانید میزان ورزش و تناسب اندام خود را کاملا دقیق اندازه گیری کنید. همچنین با توجه به ضد آب بودن اپل واچ سری 2 شما می توانید تمرینات شنای خود را به همراه این ساعت انجام دهید و زمان و کیفیت شنای خود را اندازه گیری کنید. اپل واچ سری 2 دارای روشن ترین صفحه نمایش در ساعت های هوشمند می باشد و در زیر نور آفتاب کاملا واضح و شفاف است.

 

Built-in GPS
جی پی اس

اپل واچ سری 2 مجهز به GPS شده است که امکانات فراوانی را در اختیار کاربر قرار می دهد. توسط اپل واچ جدید می توانید زمانی که در حال پیاده روی، دویدن، دوچرخه سواری و شنا هستید مسافت طی شده و سرعت خود را کاملا دقیق اندازه گیری کنید. ساعت جدید اپل با استفاده از GPS یک سیگنال ردیابی دریافت می کند و نقشه کامل از مسیر طی شده در هنگام ورزش را به شما نشان می دهد و همچنین کیفیت تمرین شما را محاسبه می کند.

 

Heart Rate Sensor
سنسور ضربان قلب

سنسور سنجش ضربان قلب در اپل واچ سری 2 دقیق تر از گذشته شده است و به طور مداوم در حال اندازه گیری میزان ضربان قلب کاربر است. در هر زمانی که شما اپل واچ را در دست دارید این سنسور در حال بررسی میزان ضربان قلب شماست که می توانید اطلاعات مهم و حیاتی بدن خود را بر روی ساعت مشاهده کنید.
 

 

Water Resistant
ضد آب

اپل واچ سری 2 کاملا ضد آب است و زمانی که در حال شنا در استخر و یا دریا هستید می توانید تا عمق 50 متر زیر آب بدون نگرانی از آن استفاده کنید. از آنجایی که پخش صدا نیازمند هوا است اپل تولید صدا توسط ارتعاشات آب را ابداع کرده است و زمانی که با این ساعت در زیر آب هستید اسپیکرهای اپل واچ توسط تولید ارتعاش در آب بدون مشکل و اُفت کیفیت کار می کنند.

 

Workout App
نرم افزار تمرینات ورزشی

با این برنامه که Workout نام دارد شما می توانید 12 مدل تمرینی متفاوت در محیط داخل و خارج از خانه را انتخاب کنید. تمریناتی همچون: شنا، دوچرخه سواری، دو ومیدانی و ... . پس از انتخاب نوع تمرین، در زمانی که شروع به ورزش می کنید اپل واچ سری 2 به خوبی تمرینات شما را زیر نظر می گیرد. شما می توانید 5 معیار مهم در ورزش خود را مشاهده کنید. همچنین این نرم افزار به صورت خودکار زمانی که توقف کنید عملیات بررسی را متوقف می کند و با شروع مجدد، دوباره عملیات بررسی تمرین را آغاز می کند.

 

Activity App
نرم افزار فعالیت

این برنامه در طول روز تمام حرکات شما را زیر نظر می گیرد و فعالیت های روزانه شما را اندازه گیری می کند. همچنین اطلاعاتی نظیر میزان کالری مصرفی، میزان تحرک و فعالیت های سریع شما را نشان می دهد. این اطلاعات بر روی یک حلقه سه رنگ نمایش داده می شود که رنگ قرمزMove: این حلقه نشان می دهد که چند کالری در طول روز سوزانده اید، رنگ سبزExercise: که نشان دهنده فعالیت های پرتحرک و سریع شما می باشد و رنگ آبی حلقه Stand نام دارد این حلقه نشان می دهد که هرچند وقت یک بارازجایتان بلند شده اید و به تحرک پرداخته اید. 

 

Third-Party Workout Apps
برنامه تمرینات سه وَجهی

این برنامه در واقع تمرینات مختلف شما را بررسی می کند و تمرکز روی ورزش و برنامه خاصی ندارد. فرق نمی کند که شما به دوچرخه سواری، پیاده روی و یا یوگا می پردازید این نرم افزار همه ی تمرینات شما را با هم بررسی می کند و نتیجه را بر روی یک حلقه سه رنگ همانند برنامه Activity نمایش می دهد.

 

اپل واچ سری 2 در طول روز تمام حرکات شما را ردیابی و مورد بررسی قرار می دهد این ویژگی Activity tracker نام دارد. در واقع ویژگی فوق العاده ای برای زیر نظر گرفتن تمام فعالیت های روزانه شما می باشد. این ویژگی میزان فعالیت روزانه شما را بررسی می کند و به صورت یک اعلانیه (Notification) بر روی ساعت نمایش داده می شود. همچنین یک مربی همراه نیز می باشد که کم تحرکی کاربر را گوش زد می کند و بر اساس زمانبندی خاصی ایستادن، حرکت کردن و شروع فعالیت بدنی را به شما یادآوری می کند.

 

 

Activity Rings
حلقه فعالیت

این حلقه سه رنگ چگونگی تحرک و فعالیت بدنی شما را بر روی ساعت نشان می دهد. اگر در طول روز بیش از حد در جای خود نشسته باشید فرد کم تحرکی شناخته می شوید که میزان قدم های شما و کالری که سوزانده اید به شما نمایش داده می شود و اپل واچ شما را به 30 دقیقه ورزش و تحرک تشویق می کند.
 

 

Coaching
مربیگری

یادآوری ورزش به شما زمانی که به آن نیاز دارید. این قابلیت در واقع یک اطلاعیه هوشمند است که همانند یک مربی در کنار کاربر می باشد و فعالیت بدنی کم را به شما گوش زد می کند. این قابلیت به طور روزانه و منظم اطلاعات ورزشی شما را بروزرسانی می کند و طبق آمار بدست آمده از فعالیت های ورزشی شما موفقیت و یا عدم موفقیت در ورزش را به شما نشان می دهد. همچنین این اطلاعیه هوشمند با ارائه برنامه های منظم ورزشی باعث ایجاد انگیزه در کاربر می شود.
 

 

Activity Sharing
اشتراک گذاری فعالیت

بوسیله این قابلیت شما می توانید اطلاعات ورزشی و حلقه فعالیت خود را به اشتراک بگذارید و با دوستان و خانواده خود به رقابت بپردازید. توسط اشتراک گذاری نتایج ورزشی خود می توانید از دوستانتان بخواهید به رقابت با شما بپردازند و یا از اطلاعات ورزشی آنها هم مطلع شوید.
 

 

Achievements
دستاوردها

هنگامی که شما پس از طی یک دوره تمرینی به بهترین وضعیت تناسب اندام و سلامتی خود برسید اپل واچ سری 2 این پیشرفت را به صورت یک اعلانیه هوشمند به شما نشان می دهد و این دستاورد شما در تناسب اندام را جشن می گیرد.
شما می توانید این پیشرفت را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
 

 

اپل لند