راهنمای خرید آنلاین از اپل لند 

 ابتدا در سایت ثبت نام کنید

با ثبت عضویت و ورود به فروشگاه اینترنتی اپل لند و با استفاده از پروفایل کاربری جهت ورود به فرشگاه اینترنتی و استفاده از کلیه خدمات ارائه شده به منزله مطالعه و آگاه بودن از راهنمای خرید میباشد، توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین اپل لند از سوی کاربر است توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های اپل لند منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.
در صورتی که در قوانین مندرج و رویه‏‌های وب سایت اپل لند تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
لطفا در هنگام سفارش محصول آدرس کامل پستی ، کد پستی و مشخصات خود را به دقت و کامل وارد کنید و حتما شماره تماسی که قرار می دهید معتبر باشد تا در صورت نیاز (مواقع خاص) بتوان سریعا با شما تماس گرفت.

 در صفحه اصلی سایت از طریق پنجره محصولات فروشگاه و یا لیست قیمت کالای مورد نظر خود را انتخاب نمائید.
 پس از انتخاب کالای مورد نظر بر روی گزینه اضافه به سبد کالا کلیک کنید.
 در صفحه سبد کالا شما میتوانید تعداد کالا و نوع گارانتی خود را انتخاب نمائید.
 در صورت اتمام خرید بر روی گزینه "ثبت خرید و تکمیل سفارش" کلیک کنید و در صورت تمایل به خرید کالای دیگر مجددا کالای جدید خود را به سبد کالا اضافه نمائید.
 به سفارش هایی که وجه آنها بطور کامل پرداخت نشده باشند، ترتیب اثر داده نخواهد شد و تا زمان پرداخت کامل وجه، سفارش مربوطه به نشانی خریدار ارسال نخواهد شد و خریدار تا ۴۸ ساعت پس از ثبت سفارش مهلت دارد وجه سفارش خود را بصورت کامل پرداخت نماید، در غیر اینصورت سفارش مربوطه لغو خواهد شد.
 تحویل گیرنده کالا (و یا نماینده ایشان) باید در هنگام تحویل کالا در محلی که آدرس آن را در فرم اطلاعات مربوط به ثبت سفارش اینترنتی پر کرده است حضور داشته باشد و کالا را شخصا تحویل گیرد. در صورت عدم حضور تحویل گیرنده در محل و یا ممانعت از دریافت کالا، کالای مورد نظر به هیچ عنوان برای بار دوم ارسال نمی گردد و تنها با درخواست رسمی و پرداخت هزینه ارسال مجدد توسط خریدار این امر امکان پذیر خواهد بود .
 به هیچ عنوان امکان درخواست ارجاع یا تعویض کالا توسط خریدار و یا تحویل گیرنده کالا امکان پذیر نمی باشد، لذا لطفا در خرید خود کمال دقت را مبذول فرمائید.
در فرم تایید سفارش، شما میتوانید نحوه ارسال کالای خود را انتخاب نمائید و در صورتیکه در خصوص سفارش خود توضیحاتی دارید آنرا در قسمت توضیحات ثبت نمائید. در پائین فرم شرایط فروش سایت نمایش داده شده است، توصیه میشود آنرا به دقت مطالعه نمائید.
 در صورتیکه کارت بانکی شما دارای رمز دوم اینترنتی میباشد و شما تمایل به پرداخت وجه سفارش خود به صورت آنلاین دارید، بر روی گزینه "تایید و پرداخت آنلاین" کلیک نمائید. در این حالت شما به صفحه پرداخت اینترنتی بانک هدایت میشوید که در صورت وارد کردن صحیح اطلاعات خود و تایید آن سفارش شما تایید و عملیات خرید شما با پایان میرسد.
 در صورتیکه شما تمایل به پرداخت آنلاین ندارید بر روی گزینه "تایید فاکتور" کلیک نمائید. در این صورت سفارش شماثبت میگردد ولی به دلیل عدم پرداخت تایید نمیشود. شما میتوانید با انجام مراحل بعدی سفارش خود را تایید نمائید.
 در صورتیکه به هر دلیل سفارش شما تایید نشد مراحل زیر را ادامه دهید.
 در صورتیکه پرداخت آنلاین شما ناموفق بود و یا سفارش شما بدون پرداخت ثبت شد، در فرم بر روی گزینه "پنل سفارشات و پرداختی ها" کلیک نمائید.
 در پنل سفارشات و پرداختی ها شما میتوانید بر روی گزینه "پرداخت" مربوط به سفارش خود کلیک کرده و عملیات پرداخت را انجام دهید.
 در فرم اطلاعات پرداخت شما میتوانید سفارش خود را یا به صورت آنلاین پرداخت نمائید و یا اطلاعات فیش بانکی یا اطلاعات کارت به کارت و یا هر نوع حواله بانکی خود را در فرم ثبت نمائید و در پایان پس از واریز وجه، سفارش شما ارسال میگردد.
 مشتریان تهرانی میتوانند وجه سفارش خود را هنگام دریافت کالا پرداخت نمایند.

 راهنمای خرید تلفنی اپل لند
در صورتیکه به هر دلیل امکان ثبت سفارش از طریق سایت برای شما وجود ندارد، شما میتوانید با واحد فروش اپل اند تماس و سفارش خود را اعلام فرمائید
کلیه کالاهای اپل لند دارای 2 روز مهلت تست و بازگشت کالا می باشند (لازم به ذکر است که فقط دیوایس ها مشمول 2 روز مهلت تست می باشند و لوازم جانبی شامل آن نمی باشند

شرایط بازگرداندن کالا
 اگر کالای خریداری شده، ایراد فنی داشته باشد.
 اگر کالای خریداری شده، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد.
 اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات و توضیحات با اطلاعات مندرج در سایت مغایرت داشته باشد.
 استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود بازگردانده شود. لازم به ذکر است که درصورت پاره و مخدوش شدن جعبه ، زدن برچسب و یا درج هرگونه نوشته روی جعبه ، امکان استفاده از این سرویس وجود ندارد.
 همچنین تمامی لوازم جانبی کالا باید به صورت سالم و بدون خط و خش و یا آسیب همراه با کالا ارسال شود.
 این سرویس اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری (شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات جانبی) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود. 
 استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند حمل و نقل و جابجایی، نصب و راه اندازی، تنظیمات، کاربرد غیرمعمول، نگهداری و استفاده‌ی غیر و متفاوت با توصیه سازنده کالا را شامل می‌شود.